Telefon :0530 918 52 06


Bizi 7/24 kesintisi arayabilirsiniz.

            Hak- Ser tez yazılımı nasıl bir sisteme sahiptir?  Bizler firma olarak özellikle Osmanlıca çeviri alanında uzman olan bir ekip ile sizlere hizmet vermekteyiz. Özellikle tarih ve edebiyat alanlarının yoğunluklu olarak Osmanlıca çeviri talebini karşılamak adına firmamızda Osmanlıca çeviri yapan akademisyen hocalar yer almaktadır.  Türkiye’nin sayılı hocalarının yer aldığı firmamız hocalarımızın kalitesi ile tez konusu ve tez için kaynak önerme noktasında da Osmanlıca çeviri kadar etkin olduğumuz  ortadadır.  Firmamızda Osmanlıca çeviri yapanlar sadece akademisyen hocalarımız değildir.  Osmanlıca çeviri yapan araştırma görevlisi çalışanlarımız da bizlerle birlikte çalışmaktadır.  Profesyonel kadromuzun güvenirliği sayesinde bizler sizlere en zor olduğunu düşündüğünüz metinler konusunda dahi yardımcı olabilmenin gururunu yaşamaktayız. Firmamız Osmanlıca çeviri yapmanın bir noktada profesyonellik gerektiğini savunmakla beraber çalışma arkadaşlarını da bu kriteri göz önüne alarak seçmektedir.  Osmanlıca çeviri yapabilmek adına yer yer Arapça yer yer Farsça ile karşılaşma durumunda eksiksiz ve yanlışsız okuma ve ileri seviyede sözlük kullanma niteliğine sahip olan hocalarımız sayesinde akademik Osmanlıca çeviri konularında da rahatlıkla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.   Osmanlıca çeviri yaparken matbu çeviri hizmetleri, rika çeviri hizmetleri, divani çeviri hizmetleri, celi çeviri hizmetleri, şeriyye sicili hizmetleri/kadı sicillleri hizmetleri ve gazete çeviri hizmetlerinde bulunarak sizlerin çevirilerini kısa sürede yapmaktayız.

            Hak –Ser tez yazılımı ise yine osmanlıca çeviri de olduğu gibi alanında uzman hocaların destekleri ile  tez yazılımı konusunda sizlere yardımcı olmaktayız.  Özellikle insanı tez aşamasında en çok zorlayan kaynakça meselesi ise firmamızın size olan desteği ile artık sorun olmaktan çıkmaktadır.  Tez yazmanın ciddi bir sorumluluk olduğunu farkında olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek adına sürekli kendimizi geliştirerek sektörümüzde ilerlemekteyiz.  Tez  yazılımı konusunda firmamız ile iletişime geçerek bu konuda sizlere danışmanlık yapmamızı da sağlayabileceğinizi ve bu sayede bu zorlu süreci kolaylıkla atlatabileceğinizi siz değerli müşterilerimize hatırlatmak isteriz.

            Hak- Ser tez yazılım merkezi olarak bizler,  uzman kadromuz ile sizlere oldukça uygun fiyatlarda hizmet vermekteyiz. Osmanlıca metnin yarım sayfasını deneme amaçlı  çözümleyen hocalarımız yapmış oldukları bu çözümlemeyi bedava yapmaktadır. Eğer metin üzerine çalışma yapılmasına karar verildiyse özellikle belli sayfanın üzerinde olan osmanlıca çevirilerde 5 liradan başlayan uygun fiyat yelpazesi ile Osmanlıca çeviri firmaları da oldukça uygun fiyata çeviri yaptığımız ortadadır. Ön lisans, lisans,  doktora tezi, çeviri hizmetleri  ve spss analizi gibi konularda sizlere hizmet veren  firmamız ile haftanın her günü istediğiniz saat diliminde iletişim kurabilirsiniz. 7 gün  24 saat iletişim kurabileceğiniz numaramız 0530 918 52 06 dır.  İnternet sitemizin iletişim kategorisinde yer alan mesaj kısmından da bizlere mesaj atabilir ve aklınıza takılan soruları rahatlıkla sorabilirsiniz. Hak-Ser tez yazılım merkezi olarak bizler sizler ile birlikte çalışma yaptığımız aşamada iletişim halinde olduğumuz gibi sizlere tezinizi ya da çevirinizi teslim ettikten sonra da sizlerle iletişim halinde kalmakta ve bizlere ihtiyacınız olduğu heranda sizlere destek olmaya çalışmaktayız.  Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.