Telefon :0530 918 52 06


Bizi 7/24 kesintisi arayabilirsiniz.

Osmanlıca özellikle yazı alanında hat sanatının etkisi ile oldukça fazla gelişmiş ve çeşitlilik göstermiştir. Günümüzde özellikle tarih, edebiyat ve sanat tarihi bölümlerinde Osmanlıca dersi verilmekte ve bu yazı çeşitleri de öğretilerek geçmiş metinlerin çözümlemesi yapılarak geçmişe ışık tutulmaktadır.  Özellikle lisan ve lisansüstü tarih, edebiyat bölümünde olan bir çok öğrenci ise tez çalışmasını Osmanlıca çeviri üzerine almakta ve alanında bir tık daha ön plana geçmektedir. Okuldan mezun olma şartı olan tez çalışmalarının sizler için ne kadar önemli olduğunu farkında olan firmamız sizlere Osmanlıca çeviri hizmeti sunmakta ve çalışmalarınızı eksiksiz ve hatasız bir şekilde okulunuza teslim etmenize yardımcı olmaktadır.

            Osmanlıca çeviri konusunda uzman bir kadroya sahip olan firmamız Divani çeviri hizmetleri vererek e sizlere yardımcı olmaktadır. Özellikle Osmanlıca alanı ile ilgilenenler divani yazının ne olduğunu gayet iyi bilirler. Divani yazı, biraz tekieye  birazda ta’like benzeyen ancak çok hareketli ve karmaşık bir görünüme sahip olan  bir yazı türüdür.  Bu yazıya Divani denilmesinin en büyük sebebi ise Divan-ı Hümayun’daki resmi yazışmalarda oldukça fazla kullanılmasından kaynaklanmaktadır.  Bu sebeple özellikle Osmanlıca çeviri noktasında lisan ve lisansüstü tez çalışması yapanların karşısına sık sık çıkacak olan bir yazı türüdür.  Bizler Osmanlıca çeviri yapan akademisyen hocalar ve Osmanlıca çeviri yapan öğretim görevlilerinden oluşan çevirmen kadromuz ile sizlere kaliteli divani çeviri hizmeti vermekte ve karmaşık görünen bu yazıları profesyonellikle çözümlemekteyiz.  Kadromuzun akademik olarak bilimsel çalışma yapmış ve kendini bu alanda ortaya koymuş  kişilerden oluşması sayesinde Akademik divani çevirileri rahatlıkla kısa süre içerisinde sizlere teslim etmekte ve uygun fiyata, kaliteli hizmet vermenin gururunu yaşamaktayız.

            Divani çeviri hizmetlerimiz, birlikte çalıştığımız kadronun profesyonel olması ve bilgileri ne kadar fazla olursa olsun sözlük kullanımındaki titizlikleri sayesinde profesyonel divani çeviri konusunda alanımızda daha da  iddalı olmamızı sağlanmaktadır. Divani yazı oldukça zor okunabilen bir yazı olması nedeni ile  sizlere verilen fiyatların ne kadar hareketli olduğuna şahit olacaksınız. Divani çeviri fiyatları konusunda da uygun fiyata hizmet veren firmamıza fiyat konusunda danışmadan çevirilerinizi yaptırmamanızı tavsiye ederiz.