Telefon :0530 918 52 06


Bizi 7/24 kesintisi arayabilirsiniz.

Osmanlıca, üniversitelerde yer alan tarih, edebiyat ve sanat tarihi gibi bölümlerde yaygın olarak gösterilmektedir. Buna bağlı olarak da özellikle okuldan mezun olurken son aşama olan bitirme tezlerinde bu bölümlerde oldukça fazla  Osmanlıca çeviriler ile karşılaşmaktayız. Bizler de okulunuzu bitirmede son aşama olan çeviri aşamasında sizlerin yanında yer almakta zaman ya da başka sebeplerden dolayı gerçekleştiremediğiniz çevirilerinizi  profesyonel kadromuz ile çevirerek kısa sürede sizlere teslim etmekteyiz. Osmanlıca çeviri konusunda özelikle hocalarımızın gazete çevirilerine yönelmesi onların tarihi aydınlatmak istemekteki azmini göstermektedir. Bizlerde sizlerin hocalarınız ile ortak karar sonucu aldığınız gazete çeviri  projenizin önemini farkında olarak sizlere gazete çeviri hizmetleri vermekteyiz.

            Gazete çeviri yazısı dönemler hakkında yeterli düzeyde bir bilgi birikimi gerektireceği gibi sözlük kullanımının da iyi olması profesyonel gazete çeviri yapabilmek adına oldukça önem arz etmektedir. Bizler alanında uzman olan Türkiye’nin sayılı hocaları ile çalışmaktayız. Ekibimizin içerisinde yer alan Osmanlıca çeviri yapan akademisyenler ve Osmanlıca çeviri yapan öğretim üyeleri ile kaliteli gazete çeviri ile sizlere hizmet vermekteyiz.   Gazete matbu çeviri de yapan ekibimiz lisan ve lisans üstü çalışmaları yapabilecek kapasitede olduğu gibi doktora çalışmalarında da gazete çeviri hizmeti vermektedir.  Uygun fiyat ve kaliteli hizmetin yer aldığı firmamızda çeviri yaptırabilmeniz adına iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilir ve çevirmeniz gereken gazetenin orijinal bir kesitini bizlere sunarak gazete çeviri fiyatları seçeneklerini öğrenebilirsiniz. Gazete ve tüm Osmanlıca metinlerin çevirim ücretleri farklı olduğundan dolayı çevirme ücretlerini net bir şekilde web sayfamıza yazamıyoruz.  Osmanlıca çeviri yazılarında yazının çeşidi, yazıda kullanılan Arapça ve Farsça tamlama fazlalığı gibi faktörler Osmanlıca çeviri metninin ücretini belirleyen en büyük etmenlerdir.

            Gazete çeviri hizmetlerimizin yer aldığı firmamız daha birçok hizmet ile sizlerin işini kolaylaştırmaktadır. İşte bu hizmetler;  Şeriyye sicili hizmetleri/ Kadı sicilleri hizmetleri, matbu çeviri hizmetleri, rika çeviri hizmetleri,  divani çeviri hizmetleri ve celi hizmetleridir. Eğer sizlerin de bu kategorilerden en az bir tanesine ait olan çeviri projeniz varsa bizlere danışmadan ve fiyat alamadan çeviri yaptırmamanızı tavsiye ederiz. Bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.